fbpx

Kurzy, koučování a mentoring

Online kurzy, mentoring, školení a individuální koučovací balíčky. které vám pomohou lépe naslouchat a předcházet nedorozuměním v osobním životě a hlavně v komunikaci s dospívajícími dětmi.

Online kurzy


Warning: Use of undefined constant TUTOR_COURSE_BUNDLE_FILE - assumed 'TUTOR_COURSE_BUNDLE_FILE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /web/htdocs6/zuzanasmithovaeu/home/subdoms/kurzy/wp-content/plugins/tutor-lms-elementor-addons/templates/course/course-list.php on line 23
No Course Found
No Course Found

Koučování a mentoring

 • Individuální koučování – spolupráce 3 měsíce (12 setkání za 1200,-)

  14.400

  3 měsíční individuální koučování je pro rodiče nebo učitele, kteří potřebují pochopit konkrétní situace a konflikty s dětmi.

  Pro ty, co už zkusili různé kurzy, knížky a rady, ale nic z toho jim nefunguje a potřebují osobní péči.

  Pro rodiče, kteří chtějí být svým dospívajícím dětem parťákem a chtějí se naučit svým dětem naslouchat, ale zároveň si udržet své hranice.

  Jak to bude probíhat?

  Konzultace 60-90 min online přes Zoom, Teams, Skype nebo FB messenger.

  SOS call to telefonu cca 10-15 minut týdně.

  Cena je za 3 měsíční spolupráci (respektive 12 setkání), můžete platit měsíčně 2400 nebo 4800 podle počtu setkání v měsíci.

  Z mého pohledu je 3 měsíční spolupráce to úplně minimální, co má smysl a proto je i cena balíčku výhodnější než jednorázové sezení.

  PS. Pokud jste rodiče samoživitelé napište mi, domluvíme se na ceně individuálně přímo pro vás.

 • Jednorázová konzultace

  2.500

  Urgentní jednorázová 90 min. konzultace pro ty, kteří už se mnou měli úvodní konzultaci zdarma a nutně potřebují podporu v konkrétní situaci.

  Bývalí klienti mají výhodnější ceny.

  V případě potřeby probíhá online přes Zoom, Teams, Skype nebo FB messenger.

  Z mého pohledu je alespoň 3 měsíční spolupráce, to co dává větší smysl než jednorázová konzultace a proto je i cena koučovacích balíčků mnohem výhodnější.

  Pokud jste rodiče samoživitelé napište mi, domluvíme se na ceně individuálně přímo pro vás.

 • První konzultace

  0

  První konzultace je ZDARMA.

  Ne každý si sedne s každým a je potřeba zjistit, zda vám mohu pomoci a co od spolupráce očekáváte.

  Vaše první 30 min. konzultace je proto zdarma.

  Při objednávce prosím vyplňte i své telefonní číslo a já se s vámi spojím co nejdříve a domluvíme společný hovor.

O mně

Komunikační kouč

Bc. Zuzana Smithová

Jako projektový manažer a kouč se často setkávám s nedorozuměními, které vznikají nedostatečnou komunikací. Ze zkušenosti vím, že když vázne komunikace, vázne i všechno ostatní.

Téma dospívání je mi osobně velmi blízké, protože sama mám dvě dospívající děti 🙂

První kurz na jaře 2021 vznikl na popud mé starší dcery. Jednou mi odpověděla na otázku, proč si její kamarádka nepromluví o svém problému se svojí mamkou: „No její mamka není jako ty, ona by to nepochopila.“ 

Přemýšlela jsem, proč si často dospívající děti myslí, že jim rodič nebude rozumět. Jak je možné, že se děti rodičům v období dospívání často tolik vzdalují?

Rozhodla jsem se na to podívat hodně zblízka. Vytvořila jsem dotazník pro rodiče a s pomocí starší dcery i dotazník pro dospívající děti. Na základě odpovědí jsem vytvořila online kurz, který pomáhá rodičům LÉPE porozumět a pochopit děti v pubertě.

Kurzem, který byl původně 4týdenní, na jaře 2021 prošlo 91 rodičů. Na základě jejich zpětných vazeb, jsem kurz rozšířila o další témata a o 4 týdny prodloužila.

Kromě kurzů dělám také koučování 1:1, pro rodiče, kteří chtějí mít s dětmi lepší vztah. Chtějí být rodičem parťákem. Takovým, co má s dětmi vzájemnou důvěru a respekt a dokáže si pubertu užívat.

Dále dělám webináře a školení učitelů. 

Někdy se prostě hodí mít k ruce pomoc, podporu a ověřené tipy.

 

Zuzana Smithová