fbpx

Kdo jsem

Zaměření na klienta

Jasná a přímá komunikace

Kladení otázek a naslouchání

Tvorba uvědomění

Po 15letech práce vrcholového manažera jsem se v roce 2020 dala oficiálně na cestu kouče a bylo to moje nejlepší rozhodnutí.
 
Stojím nohama na zemi a opírám se o své koučovací dovednosti a ověřené metody, nekoučuji podle hvězd ani nevykládám z karet.
 
Baví mě osobní rozvoj a sebevzdělávání, ráda čtu a věřím, že správná komunikace je základem dobrých vztahů ať v rodině, tak v práci a klíčem k vlastnímu štěstí a spokojenosti.
 
Když zrovna nekoučuji, tak připravuji nebo jím Sushi anebo si s dcerami prohlížíme fotky z dob, kdy jsme s mužem cestovali na kole po Austrálii a Novém Zélandu.
 
Mojí srdcovkou je výroba šperků z „odpadu“ – upcyklace kávových kapslí. Miluji všechna zvířata kromě pavouků a naučila jsem se mít ráda i hady. Hlavu si nejlíp pročistím procházkou v lese, který mám hned za domem.
 
Při koučování se spolu podíváme na věci z nových úhlů. Nebudu vám radit, ani vás vést za ručičku, ale budu vám podporou a oporou – vaším spoluhráčem.  Spolu můžeme vrátit do vašeho života i práce radost.
 
Pokud chcete zjistit, jestli si sedneme a jak bych vám mohla pomoci, zamluvte si se mnou 30minutový nezávazný info hovor.