fbpx

Reference spokojených hráčů

„Byla to pro mě trochu neznámá. Obrátila jsem se na Zuzku, když jsem váhala ohledně rozjezdu podnikání a očekávala jsem její názor, její pohled na věc. Mýlila jsem se. Zjistila jsem, že koučování je o něčem jiném. Kouč vám silnými a dobře mířenými otázkami poskytne jiný úhel pohledu, takzvaně vám otevře oči, tak aby jste si vy sami dokázali odpovědět co je pro vás osobně to nejlepší. Kouč vám otevře cestu do tajných míst ve své mysli, tam kam se člověk sám nedostane. Je to pro mě naprosto nová zkušenost.

Zuzka mi svými trefnými otázkami pomohla ujasnit si mnoho věcí nejen v profesním životě, ale i soukromém. Moc se mi líbila technika kruh sebelásky, kdy si člověk uvědomí mnoho věcí s kterými ve svém životě není spokojen. Bylo trochu náročné dokázat se hluboce zamyslet nad danými otázkami, ale jsem ráda, že jsem tím získala základ, na kterém teď budu stavět a zlepšovat se, tak abych byla ve svém životě spokojenější.

Tak jako já jsem o sobě zjistila mnoho věcí, např. nedokázala jsem říci ne, nedokázala jsem projevit co se mi nelíbí nebo nevěnovala dost času jen sama sobě, tak věřím tomu, že každý z nás se potýká s něčím podobným. Kdo chce začít žít plnohodnotnější život, určitě koučování musím doporučit.

Zuzka je velmi lidská a cítila jsem se s ní velmi příjemně. Zuzka mě každou koučovací hodinu krásně posouvala.“

 

Iva Pertlová

 

Od koučování jsem očekávala, že mi pomůže utřídit si myšlenky a cíle a vnést trochu pořádku do mých chaotických aktivit. Ale hlavně samozřejmě jsem chtěla konkrétně poznat, jak to probíhá, protože dosud jsem měla jen mlhavou představu.

Koučování mi dle očekávání pomohlo utřídit si myšlenky a udělat si představu o svých cílech a o tom, jak jsem schopná jich dosahovat a hlavně, kde dělám chybu. A dalo mi i účinné tipy, jak si pomoci nejdůležitějších cílů dosáhnout.

Koučování bych doporučila proto, že zpětná vazba má prostě něco do sebe. Člověk si může myslet, že to má zmáknuté a tím se přestává zamýšlet nad tím, jestli nemá klapky na očích. Hodnocení s pomocí kouče pomáhá podívat se na věc i ze stránek, které člověk sám nevidí.

Celkově bych ke koučování řekla, že je koncept změny pohledu na dosahování životních cílů rozhodně k zamyšlení a mě osobně ta myšlenka moc baví. A hodně mi to pomohlo se nad věcmi zamýšlet, což vím, že není moje silná stránka.“

 

Lenka

 
 

„The change is hard. No doubt about it. But with Zuzana as your coach, to show you the way and guide you through, it’s much more achievable.

She will help you to find your strengths and inspire to travel outside your comfort zone, as there is always a first time for everything.

Mahatma Gandhi once said to „be the change that you wish to see in the world.“ It’s just the matter of your will.“

 

Patryk Rutkowski

Chci zkusit koučování

Pokud chceše vědět co je koučování, tak nejjednodušší je, si to prostě vyzkoušet.

Nebo mi stačí mi napsat a já se s tebou spojím a ukážu ti, o čem to koučování vlastně je.